Żyjesz w Świecie, gdzie trzeba mieć zasoby finansowe by dostarczyć sobie wszystkiego, co potrzebne jest do przetrwania lub wygodnego życia. By kupić jedzenie i picie – potrzebujesz pieniędzy . Ktoś powie… ja sobie sam hoduje wszystko czego do życia mi potrzeba… OK!

 • czy świnką jeść nie trzeba dać?

 • czy ziaren nie trzeba kupić?

Ziemię którą posiadasz także musiałeś kupić… Prąd, woda, wszystko wymaga nakładów finansowych… Czy aby na pewno nie potrzebujesz pieniędzy? Jeszcze przed napisaniem tego warsztatu, czytając komentarze, zastanawiam się dlaczego PIENIĄDZE są uważane za ZŁO, dlaczego przypisuje się im cechy „osobowe” jeżeli jest to tylko NARZĘDZIE… I do tego narzędzie POTRZEBNE każdemu! Bez wyjątku.

“Cieszę się że STAĆ mnie i mam wystarczające bezpieczeństwo finansowe na tak dobrego mechanika”, „Cudownie jest zaplanować wakacje na początku roku! Cieszę się niezmiernie, że odpocznę w komfortowych warunkach ponieważ moja sytuacja finansowa mi na to pozwala”,

„Wspaniale się czuję mogąc dostarczyć mojej rodzinie wszystkiego, co dla nich najlepsze… kupując produkty żywnościowej najwyższej jakości ponieważ moja sytuacja finansowa pozwala mi na to by kupować ze sprawdzonych źródeł”. Czy te sentencje nie powodują w nas braku oporu? Czy nie czujemy się lepiej? Jeśli tak jest, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

I tak dalej i tak dalej…. Kurcze! Czy naprawdę lubicie się tak zamartwiać? Czy nie lepiej byłoby? „Och zepsuł się samochód, znam świetnego mechanika, który może nie jest najtańszy, ale przynajmniej wiem, że zrobi wspaniałą robotę. Robotę, za którą z wdzięcznością zapłacę, bo wiem że warto!”

Czym jest kurs online?

Czy jesteś w stanie nauczyć się czegokolwiek z kursu online. Rozumiem Twoją obawę. Wydaje się, że nie ma możliwości nauczenia się czegoś online, bez obecności trenera. Okazuje się, że trener nie jest niezbędnym czynnikiem do tego, byś przyswoiła nową wiedzę i nowe umiejętności. Niezbędna jesteś Ty i niezbędna jest Twoja decyzja, by zmienić swoje życie.

Jak wygląda kurs?

Kim jestem?

Jestem Magda Jasińska – Happy Maker, prowadzę swoją stronę na FB od ponad 4 lat. Pomagam ludziom stosując w konsultacjach autorską metodę, która pomogła mi 5 lat temu poczuć wiatr w żaglach i narodzić się na nowo. Od tamtego czasu mój rozwój duchowy wzrasta na coraz wyższe poziomy a ja z każdym krokiem mam w sobie coraz więcej wdzięczności. Co dwa dni prowadzę transmisje na żywo,  które mają tysiące odbiorców dziennie. Same Live’y przynoszą wymierne efekty zmieniając życie in plus za co jestem ogromnie wdzięczna.

Kurs jest napisany na podstawie moich doświadczeń. Do momentu, kiedy zostałam HM pracowałam w wielu różnych miejscach i kilkukrotnie próbowałam rozkręcić swoje interesy. Niestety z mizernym skutkiem… Coś, co “zapalało” mnie na chwilę po czasie wypalało we mnie chęci. Szukałam swojego miejsca na ziemi a jednocześnie marzyłam o budowaniu swojego bogactwa. Powtarzałam , że pieniądze nie są dla mnie ważne a w głębi duszy czułam ,że chcę mieć ich dużo. Pieniądze się mnie nie trzymały. Odkąd jestem HM moje życie zmienia się. Także moje finanse uległy ogromnej zmianie. Z nie pracującej kwoki domowej po 4 latach bycia na “garnuszku męża” zaczęłam budować swoją pozycje finansową. Przepracowałam sferę finansową i na podstawie tego, co wypracowałam i sukcesów jakie odnoszę, napisałam ten kurs – skuteczną i dającą szybkie efekty metodę.

OPINIE

"Cudowna Kobieta, pełna energii, który warto czerpać !"

"Jesteś pozytywną Bombą"

"Cudowna, skuteczna."

"Życie dzieli się na życie przed i po spotkaniu z Magdą"

"Stawia na nogi, ciało i duszę"

"Jej słowa, jej ciepło, intuicja! Jest wspaniała."

Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu, jeśli coś Ci doskwiera, jeśli nie potrafisz cieszyć się w pełni z tego co masz, jeśli czujesz się nieszczęśliwy/a, jeśli znalazłeś/aś się na zakręcie lub stoisz w miejscu i nie wiesz co dalej – przyjdź do Magdy! Zobaczysz, że wszystko się zmieni na lepsze 🙂 I wkrótce przekonasz się, że to co mówi Magda działa !

Magda pokazuje inna prostsza drogę ku szczęściu. Bez presji bez nadęcia po prostu od serca. Gorąco polecam.

Magda Jasińska prowadzi warsztaty i sesje, które zmieniają życie;) Uczy prawa przyciągania i miłości do siebie. Miałam szczęście uczestniczyć w letniej edycji Jej warsztatów. Na przestrzeni czterech tygodni obserwowałam siebie oraz inne kobiety, które wzięły w nich udział. Widziałam jak pięknieją, zdobywają się na odwagę by wprowadzić w życiu zmiany, których wcześniej się bały. Wszystkie zaczęłyśmy odnosić małe i duże sukcesy i dostrzegać w swoim życiu powody do radości. Magda uczy marzyć i odkrywać swoje marzenia na nowo. Uczy jak kochać siebie i wybaczać. Pokazuje czym jest radość życia i co nas blokuje by ja odczuwać. Z całego serca polecam sesje i warsztaty z Magda Jasińską.

"PRZYCIĄGNIJ SWOJE BOGACTWO" JEST KURSEM DLA CIEBIE, JEŻELI:

 • Należysz do grupy osób, którym ciężko jest osiągnąć zadowalający poziom finansowy. Twoja ciężka praca i starania są niezadowalające – nie masz wymiernych efektów.

 • Jesteś zmęczony/a ciągłym “pod górę”.

 • Nie masz pomysłu jak poprawić swoje finanse, bo praca którą masz daje Ci bezpieczeństwo, spłatę kredytów i życie “na minimum potrzeb”.

 • Jesteś właścicielem firmy ale sen o własnej firmie okazał się być “koszmarem” a klientów jest ciągle za mało? Mimo ciężkiej pracy są tylko zmartwienia.
 • Bardzo Chcesz otworzyć Swoją firmę ale boisz się / nie masz pomysłu / jesteś pełen sprzeczności.
 • Ciągle na coś Cię nie stać.

Kurs jest od początku do końca poświęcony Tobie i Twoim finansom. Jest pełen praktycznej wiedzy i ćwiczeń, które pozwolą Ci pozbyć się przekonań blokujących drogę do Twojej obfitości finansowej. Przepracujemy Twoje dążenie do wolności finansowej. Poznasz nowy sposób postrzegania pieniądza i tego, czy na jego posiadanie Sobie pozwalasz. Nauczysz się jak łatwo możesz osiągnąć spokój i bezpieczeństwo w sferze finansów. Nie ważne ile masz lat, jakiej jesteś płci, jaki masz kolor skóry. Najważniejsza jest Twoja decyzja – zmiany przyjdą szybko.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 • Czy mając stałą pracę od lat mogę w jakikolwiek sposób poprawić swój status finansowy. Mam zobowiązania, nie mogę pozwolić na zburzenie ciągłości.

Oczywiście, że TAK! Właśnie dlatego, że paraliżuje Ciebie strach przed wyjściem ze strefy komfortu. Nic się nie zmienia. Kurs PSB nie wymusi na Tobie robienia ryzykownych ruchów, zaburzających Twoje bezpieczeństwo finansowe. Da Ci świadomość Dobrobytu, pewność Siebie pod względem zawodowym, poprawi Twoje przekonanie i zniweluje opór. Zaczniesz chwytać “sprzyjające okoliczności” ku temu, by poprawić swój status finansowy.

 • Mam kłopot z finansami. Za kurs muszę zapłacić. Czy to mi się opłaci? Czy efekty będą na tyle wymierne, bym nie czuła, że wydałam pieniądze na coś, co nie działa?

Kurs PSB nie bez przyczyny trwa 3 tygodnie. To kurs, który w 100% jest moim doświadczeniem. Kurs, który pozwolił mi z pozycji “panna nikt” poszybować na poziom, który jest dla mnie spełnieniem i satysfakcją, który przyniósł szybkie i wymierne efekty. Efekty zależą od zaangażowania uczestnika i jego pracy codziennej. Codziennego, sumiennego realizowania zadań. Ja zmieniłam swoje życie próbując co działa. Tobie daję gotową receptę. Zdecydowana większość kursantów edycji stacjonarnych ma spektakularne efekty po kursie. Między innymi: zmiana pracy, awanse, własna firma, zwiększona ilość nowych klientów i zleceń. Daje Tobie także support – jest to tajna grupa na Facebook-u, 3 Live-ów w trakcie kursu. W wersji VIP są również konsultację 1on1. Czy może się nie udać z gotowym narzędziem?

 • To kurs internetowy a ja jestem do tyłu z tymi sprawami komputerowymi – czy dam rade?

Kurs nie wymaga od ciebie wiedzy informatycznej. Jedyne wymaganie techniczne to dostęp do sieci internet i własnego e-maila. Dodatkowo zrobienia miejsca w swoim kalendarzu na co tygodniowe spotkanie ze mną online. Materiały są uporządkowane i prezentowane w różnych formatach i niewielkich porcjach.

Czego mogę się spodziewać ?

Dostęp do wszystkich modułów

(filmy, praktyczne ćwiczenia, instrukcje)

3 spotkania

(co tydzień) ze mną (LIVE prowadzony przez sieć internet)

Dostęp do grupy na facebook

utworzonej specjalnie na potrzeby kursu

Komplet medytacji i filmów stworzonych na potrzeby kursu

m.in. medytacja finansowa (i nie tylko) w formacie mp3

krok po kroku

Codziennie na platformie kursu pojawia się nowy moduł.

słuchasz gdzie chcesz i kiedy chcesz

medytacje możesz pobrać na komputer, telefon, tablet i korzystać z nich w dowolnym miejscu

dostęp online do treści kursu

kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło

21 modułów

dożywotni dostęp do kursu

kurs kupujesz raz, korzystasz z niego wielokrotnie

Zrób sobie prezent

cena kursu

198,-zł